Lista tytułów z wydawnictwa "Biblioteka Akustyczna"

10 | 20 | 30
Wyniki wyszukiwania
Znaleziono 383 pasujące rekordy dla kryteriów wyszukiwania 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Rynek książki w Polsce 2016 Poligrafia i papier, Jóźwiak Bernard, Graczyk Tomasz
Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów, Vetter Reinhold
Audiobook Jak Lech Wałęsa przechytrzył komunistów Audiobook (płyta CD)
39,90 zł 31,10 zł

Dziewiętnasta edycja sztandarowej publikacji Biblioteki Analiz. W pięciu tomach omówione zostały zmiany, jakie zaszły na rynku ... więcej

Bohater uparty czy natrętny? Mąż stanu czy kompromitacja wolnej Polski? Laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Człowiek, który zniszczył ... więcej

Jakoś to będzie, Kałucki Jacek, Maciejewski Sylwester
Audiobook Jakoś to będzie Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł
Nielegalne związki, Plebanek Grażyna
Audiobook Nielegalne związki Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł

To jest komedia o tym, na czym zna się każdy Polak. Świat idzie do przodu, kraj się zmienia, a my... My, cóż... My po ... więcej

Miłość i zdrada z punktu widzenia mężczyzny. Opowieść o uczuciu, które nie ma prawa istnieć, a zarazem analiza ... więcej

Suma wszystkich strachów, Clancy Tom
Audiobook Suma wszystkich strachów Audiobook (płyta CD)
49,90 zł 38,90 zł
1000 lat wkurzania Francuzów, Clarke Stephen
Audiobook 1000 lat wkurzania Francuzów Audiobook (płyta CD)
49,90 zł 38,90 zł

Świat staje na skraju katastrofy nuklearnej, a Jack Ryan musi temu zapobiec W 1973, w trakcie wojny między Izraelem a Syrią, nad Wzgórzami ... więcej

„Francuzi nienawidzili nas, nienawidzą i już zawsze będą nienawidzić." - powiedział Arthur Wellesley, pierwszy książę ... więcej

Akademia Pana Kleksa, Brzechwa Jan
Audiobook Akademia Pana Kleksa Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł
Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge, Kent Gabrielle
Audiobook Alfie Bloom i tajemnice zamku Hexbridge Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł

Nazywam się Adam Niezgódka. Mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii Pana Kleksa. Pan Kleks przyjmuje do ... więcej

Ekscytująca opowieść o magii, niezwykłej przygodzie i… tajemniczym dziedzictwie. Życie Alfie Blooma jest monotonne. ... więcej

Alfie Bloom i złodziej talizmanu, Kent Gabrielle
Audiobook Alfie Bloom i złodziej talizmanu Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł
Ani słowa prawdy, Piekara Jacek
Audiobook Ani słowa prawdy Audiobook (płyta CD)
49,90 zł 38,90 zł

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla! Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię ... więcej

Dziesięć opowiadań o Arivaldzie z Wybrzeża. Magu, który wie, że bystry umysł i silne pięści są czasami ... więcej

Ania z Avonlea, Montgomery Lucy Maud
Audiobook Ania z Avonlea Audiobook (płyta CD)
24,90 zł 19,40 zł
Autobiografia Kuby Rozpruwacza, Carnac James
Audiobook Autobiografia Kuby Rozpruwacza Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł

Druga powieść słynnego cyklu o Ani z Zielonego Wzgórza. Nastoletnia Ania wraca do Avonlea, gdzie dostaje posadę nauczycielki ... więcej

Niedawno odkryte wspomnienia człowieka, który twierdzi, że był Kubą Rozpruwaczem. Tym człowiekiem jest James Carnac. ... więcej

Bazyliszek, Konatkowski Tomasz
Audiobook Bazyliszek Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł
Będzie tylko lepiej, Kałucki Jacek, Siudym Marek
Audiobook Będzie tylko lepiej Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł

Nowa, bardzo oczekiwana powieść kryminalna w cyklu z Adamem Nowakiem! Czwarty tom ze stołecznej serii kryminałów: współczesna ... więcej

Bo prawdę, Panie i Panowie, każdy ma swoją... Będzie tylko lepiej jest znakomitą komedią obyczajową z zabawnymi, typowymi ... więcej

Bokserka, Plebanek Grażyna
Audiobook Bokserka Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł
Charakternik, Piekara Jacek
Audiobook Charakternik Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł

Dwie przyjaciółki, bokserki: warszawianka Lu, bokserka amatorka, pracuje w polskiej ambasadzie w Brukseli. Sprite, jej sportowa mentorka i ... więcej

Jacek Piekara, czołowy pisarz polskiej fantastyki, przepuścił przez sito swojej wyobraźni i talentu polską rzeczywistość ... więcej

Cheri, Colette Sidonie-Gabrielle
Audiobook Cheri Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł
Czas patriotów, Clancy Tom
Audiobook Czas patriotów Audiobook (płyta CD)
49,90 zł 38,90 zł

Urządzona z przepychem sypialnia, w lustrze odbija się sylwetka młodego mężczyzny. Doskonałe ciało, figlarny uśmiech ... więcej

Jack Ryan to wykładowca historii w amerykańskiej bazie marynarki wojennej w Annapolis. Podczas pobytu z rodziną w Londynie staje się ... więcej

Człowiek który chciał wszystko wiedzieć, Mishani Dror A.
Audiobook Człowiek który chciał wszystko wiedzieć Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł
Dziwnologia, Wiseman Richard
Audiobook Dziwnologia Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem ... więcej

Czytasz czasami horoskopy? Spokojnie, nie ma się czego wstydzić - to samo robi codziennie sto milionów Amerykanów, a sześć ... więcej

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Tom 2 Kółko hiszpańskiego, Mielech Agnieszka
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Tom 4 Akcje w wakacje, Mielech Agnieszka

Tornistry spakowane? Drżyjcie szkolne mury! Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza do szkoły! Co spodoba się Emi najbardziej - długa przerwa ... więcej

Nowe przygody rezolutnej Emi i jej przyjaciółek z Tajnego Klubu Superdziewczyn. Właśnie skończył się rok szkolny i ... więcej

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn Tom 7 Poszukiwacze przygód, Mielech Agnieszka
Eryk, Pratchett Terry
Audiobook Eryk Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł

Kolejne przygody Emi i jej klubu Emi na stałe zagościła w sercach małych czytelniczek. Przedstawimy 7 tom serii, w którym ... więcej

Słyszeliście o Fauście... To jest Eryk. Istnieje pewna różnica. Eryk ma czternaście lat, mieszka na legendarnym i magicznym ... więcej

Fototapeta, Witkowski Michał
Audiobook Fototapeta Wybór opowiadań Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł
Gamedec Granica Rzeczywistości, Przybyłek Marcin
Audiobook Gamedec Granica Rzeczywistości Audiobook (płyta CD)
29,90 zł 23,30 zł

Fototapeta to zbiór opowiadań Michała Witkowskiego, autora bestsellerowego Lubiewa. W pierwszej części Fototapety Witkowski ... więcej

Zbiór trzynastu wizjonerskich opowiadań, w których Martin Ann przedstawia niepokojącą, bo prawdopodobną, wizję przyszłości ... więcej

Grząskie piaski, Mankell Henning
Audiobook Grząskie piaski Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł
I jak tu nie biegać, Sadowska Beata
Audiobook I jak tu nie biegać Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł

„Da się żyć z rakiem. Walczyć z nim. Na nic nie jest jeszcze za późno. Na swój sposób wszystko jest ... więcej

Beata Sadowska, znana dziennikarka, która kiedyś nie znosiła biegać, napisała książkę pełną pozytywnej ... więcej

Iluzja grzechu, Marinina Aleksandra
Audiobook Iluzja grzechu Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł
Irena, Kalicińska Małgorzata, Grabowska Basia
Audiobook Irena Audiobook (płyta CD)
34,90 zł 27,20 zł

Kto zginie następny? Seria zabójstw, makabryczny proceder i trudne śledztwo Nasti Kamieńskiej… Właścicielka cennej ... więcej

Najnowsza powieść autorki cyklu "Dom nad rozlewiskiem" - tym razem Małgorzata Kalicińska w duecie pisarskim z córką Basią ... więcej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
 
 
 

Newsletter

Newsletter
Zapisz Wypisz

Klikając "Zapisz" zgadzasz się na przesyłanie na udostępniony adres e-mail informacji handlowych, tj. zwłaszcza o ofertach, promocjach w formie dedykowanego newslettera.

Płatności

Kanały płatności

Księgarnia Internetowa Katarzynka Końskie akceptuje płatności:

  • płatność elektroniczna eCard (karta płatnicza, ePrzelew)
  • za pobraniem - przy odbiorze przesyłki należność pobiera listonosz lub kurier